صفحه اصلیاطلاع رسانی مراسم وفات

درگذشت مرحومه (فاطمه کاظمی نورالدین وند همسر مرحوم عیدی جعفری شهنی)

به جهت اطلاع رسانی: درگذشت مرحومه (فاطمه کاظمی نورالدین وند همسر مرحوم عیدی جعفری شهنی) را  به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلام

چهلمین روز درگذشت نیک نام مرحوم( علی بهرامی)
درگذشت (مرحوم فیض الله حافظی بیرگانی)
درگذشت (مرحوم رجب کریمی)
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به جهت اطلاع رسانی:

درگذشت مرحومه (فاطمه کاظمی نورالدین وند همسر مرحوم عیدی جعفری شهنی) را  به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خواستاریم.

مصیبت وارده را به خانوادهای (نورالدین وند و جعفری شهنی) تسلیت عرض نموده و از خداوند شادی روح برای عزیز سفر کرده مسئلت میکنیم.

*-به جهت اطلاع رسانی:مراسم خاکسپاری   فردا جمعه مورخ ۲ مهرماه ۱۳۹۵ از ساعت ۹صبح الی ۱۴:30 در مسجد امام حسین ع منطقه نمره هشت در خدمت جالسین محترم خواهیم بود،سپس از ساعت ۱۵:30 مراسم تشییع،تدفین و خاکسپاری به سمت مزارگه فامیلی سرشوادان بی بی یان برگزار میگردد.

*-به جهت اطلاع رسانی: 

به همین مناسبت مجلس ختمی در روز یکشنبه مورخ ۴ مهرماه ۱۳۹۵ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰:۳۰ بر تربت پاکش واقع در مزارگه فامیلی سرشوادان بی بی یان برگزار میگردد و سپس از ساعت۱۰:۳۰ الی ۱۵ در مسجد امام رضا(ع)بی بیان جهت قرائت فاتحه وصرف نهار در خدمت جالسین محترم خواهیم بود.

از  طرف خانواده های کاظمی نورالدین وند و جعفری شهنی  – تیره کاشانی طایفه شهنی 

ضمن عرض تسلیت : پایگاه اطلاع رسانی شهنی
*-به منظور اطلاع رسانی از کلیه مراسمات (درگذشت و هفته و چهلم و سالگرد) از طریق فرم ارتباط با ما و یا ایمیل Info@shehni.ir با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با ما:
*_پایگاه اطلاع رسانی شهنی
Www.shehni.ir
*-سامانه ارتباطی تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی شهنی:telegram.me/shehniir
www.yon.ir/p8lt

اینستاگرام: shehni.ir

tasliat2

نظرات

وردپرس: 0
دیسکاس: 0