صفحه اصلیاطلاع رسانی مراسم وفات

درگذشت (مرحوم قپانی حافظی)

بدینوسیله درگذشت (مرحوم قپانی حافظی) را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خواستاریم. مصیب

مراسم یادبود درگذشت مرحومه ملوک مراد سجدی
مراسم یادبود درگذشت مرحوم زنده یاد(مشهدی قنبر شهنی – بهادری)  در اهواز
پیام تقدیر و تشکر مهندس بیژن ارزانی بیرگانی به جهت فوت والده مکرمشان
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بدینوسیله درگذشت (مرحوم قپانی حافظی) را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خواستاریم.

tasliat2

مصیبت وارده را به تیره خواجه  طایفه شهنی و خانوادهای حافظی و شهنی تسلیت عرض نموده و از خداوند شادی روح برای عزیز سفر کرده مسئلت میکنیم.

*-به جهت اطلاع رسانی:

ضمن تسلیت به خانواده و بازماندگان آن مـــرحوم به اطلاع میرساند مراسم تشییع و تدفین آن عزیز سفر کرده روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۲/10/8در مزارگه فامیلی تیره خواجه طایفه شهنی برگزار گردید.

سومین و هفتمین روز :

به همین مناسبت مجلس ترحیمی به آدرس :

مسجد سلیمان –  مسجد خواجه آباد

روز دوشنبه ز ساعت ۹ الی  ۱۰:۳۰  بر تربت پاکش واقع درقبرستان فامیلی تیره خواجه  واقع در خواجه آباد  برگزار میگردد و سپس  در خدمت عزیزان و جالسین محترم خواهیم بود و از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۲ بعد از ظهر در مسجد به جهت قرائت فاتحه و صرف نهار .

تشریف فرمایی شما سروران گرامی در این مراسم موجب شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

از طرف خانواده های : حافظی و تیره خواجه  طایفه شهنی

ضمن عرض تسلیت – پایگاه اطلاع رسانی شهنی

*-به جهت اطلاع :

از کلیه عزیزان و سرورانی که مایل به اطلاع رسانی مراسمات وفات در بین فامیل و دوستان میباشند درخواست میکنیم برای اطلاع رسانی از طریق فرم ارتباط با ما اقدام به ارسال آگهی های وفات و چهلمین روز و سالگرد  نمایند و با ما در ارتباط باشند.

نظرات

وردپرس: 0
دیسکاس: 1