چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

درگذشت (مرحوم ابراهیم شهنی میدانی)

درگذشت (مرحوم ابراهیم شهنی میدانی)

بدینوسیله درگذشت (مرحوم ابراهیم شهنی میدانی) را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خواستاریم.

tasliat2

مصیبت وارده را به تیره شیخ طایفه شهنی و خانوادهای شهنی میدانی و شهنی تسلیت عرض نموده و از خداوند آرامش  روح برای عزیز سفر کرده مسئلت میکنیم.

ebrahim shehni meydani

*-به جهت اطلاع رسانی:

ضمن تسلیت به خانواده و بازماندگان آن مـــرحوم به اطلاع میرساند مراسم تشییع و تدفین آن عزیز سفر کرده فردا مورخ ۱۰/۱۰/۱۳۹۲ راس ساعت ۹ صبح در مزارگه فامیلی تیره شیخ در سرشوادان بی بیان انجام میگیرد.

سومین و هفتمین روز :

به همین مناسبت مجلس ترحیمی به آدرس :

به همین مناسبت مجلس ترحیمی روز چهارشنبه در مسجد امام رضا (ع ) بی بیان برگزار میگردد.از ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ بر تربت پاکش واقع در سرشوادان بی بیان به سوگ مینشینیم و سپس از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۲ بعد از ظهر در مسجد امام رضا بی بیان در خدمت جالسین محترم به منظور قرائت فاتحه و تلاوت قرآن و صرف نهار خواهیم بود.

تشریف فرمایی شما سروران گرامی در این مراسم موجب شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

از طرف خانواده های : شهنی میدانی  و تیره شیخ  طایفه شهنی

ضمن عرض تسلیت – پایگاه اطلاع رسانی شهنی

*-به جهت اطلاع :

از کلیه عزیزان و سرورانی که مایل به اطلاع رسانی مراسمات وفات در بین فامیل و دوستان میباشند درخواست میکنیم برای اطلاع رسانی از طریق فرم ارتباط با ما اقدام به ارسال آگهی های وفات و چهلمین روز و سالگرد  نمایند و با ما در ارتباط باشند.

نوشته شده توسط مدیر سایت در دوشنبه, ۰۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۳ ق.ظ

دیدگاه