صفحه اصلیاطلاع رسانی مراسم وفات

درگذشت (مرحومه بی بی نسا قنبرزاده)

به جهت اطلاع رسانی بدینوسیله درگذشت (مرحومه نسا قنبرزاده - همسر خونعلی قلی زاده) را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای

چهلمین روز درگذشت مرحوم (پیام بهادری)
چهلمین روز درگذشت نیک نام مرحوم( آ سیامک  زالی زاده  )
مراسم سالگرد درگذشت (مرحوم ابراهیم اشرفی بیرگانی)
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به جهت اطلاع رسانی

بدینوسیله درگذشت (مرحومه نسا قنبرزاده – همسر خونعلی قلی زاده) را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خواستاریم.

مصیبت وارده را به تیره  بلیل طایفه شهنی و خانوادهای قنبر زاده و قلی زاده   و  شهنی  تسلیت عرض نموده و از خداوند شادی روح برای عزیز سفر کرده مسئلت میکنیم.

*-به جهت اطلاع رسانی:مراسم خاکسپاری روز جمعه 12 اردیبهشت ۱۳۹۳ در مسجد سلیمان و مزارگه فامیلی تیره بلیل طایفه شهنی واقع در تلبزان  برگزار خواهد شد.

*-مراسم سومین و هفتمین روز  :

به همین مناسبت مجلس ترحیمی در :

به همین مناسبت مجلس ترحیمی در روز یکشنبه  14 اردیبهشت 1393 از ساعت 9 الی 10 :30 بر تربت پاکش واقع در مزارگه فامیلی تلبزان گرد هم می آییم و یاد و خاطرش را گرامی میداریم سپس از ساعت 10:30 الی 2 بعد از ظهر در سرای بهادروند در خدمت جالسین محترم به منظور قرائت فاتحه و تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و صرف نهار خواهیم بود.

از طرف : خانواده های قنبر زاده و قلی زاده نیره های  بلیل و بهادروند طایفه شهنی

ضمن عرض تسلیت : پایگاه اطلاع رسانی شهنی

*-به منظور اطلاع رسانی  از کلیه مراسمات (درگذشت  و هفته  و چهلم و سالگرد) از طریق فرم ارتباط با ما و یا ایمیل Info@shehni.ir  با ما در ارتباط باشید.

نظرات

وردپرس: 1
  • comment-avatar
    بختیاری ماندگار 8 سال گذشته

    درگذشت بانو بی بی نثا بختیاری شیر زنی دانا فیلسوف وارزشمند وبزرگ از ایل بختیاری را که به سرزمین ابدی بزرگان بختیاری سفر کرده را به ایل نامدار بختیاری تسایت می گوییم واز خداوند برای این مادر بزرگ بختیاری آمرزش آرامش ابدی و رحمت در بهشت خداوند یکتا مسئلت دارد بختیاری ماندگار یاد ونام این بانوی بختیاری را گرامی میدارد

دیسکاس: 0