صفحه اصلیاطلاع رسانی مراسم وفات

درگذشت (مرحومه حاجیه خانم بی بی دلنواز محمدی گندایی )

به جهت اطلاع رسانی درگذشت (مرحومه حاجیه خانم بی بی دلنواز محمدی گندایی ) را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواد

مراسم چهلمین روز درگذشت (مرحوم ابراهیم شهنی میدانی)
چهلمین روز درگذشت مرحوم( زنده یاد مرحوم ایرج شندی (داماد مرحوم شیخ شنبه مولایی))
مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم ( زنده یاد آ روزعلی بهادری)
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به جهت اطلاع رسانی

درگذشت (مرحومه حاجیه خانم بی بی دلنواز محمدی گندایی ) را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خواستاریم.

مصیبت وارده را به طایفه معظم گندایی بهداروند و  تیره  تاج الدین وند طایفه شهنی و خانوادهای محمدی و حاجتی و  شهنی  تسلیت عرض نموده و از خداوند شادی روح برای عزیز سفر کرده مسئلت میکنیم.

*-به جهت اطلاع رسانی:مراسم خاکسپاری روزچهارشنبه 22 بهمن   ۱۳۹۳ در مسجد سلیمان و مزارگه فامیلی تیره تاج الدین وند  طایفه شهنی واقع در سرشوادان بی بیان برگزار شد.

*-مراسم سومین و هفتمین روز  :

به همین مناسبت مجلس ترحیمی در :

به همین مناسبت مجلس ترحیمی در روز جمعه 24 بهمن  از ساعت ۹الی 10:30 بر تربت پاکش واقع در سرشوادان بی بیان به سوگ مینشینیم و یاد و خاطرش را گرامی میداریم و سپس از ساعت 10:30 الی 14  در حسینیه راکیها کلگه در خدمت جالسین محترم خواهیم بود.

از طرف : خانواده های محمدی و حاجتی – طایفه گندایی بهداروند -تیره تاج الدین وند طایفه شهنی

ضمن عرض تسلیت : پایگاه اطلاع رسانی شهنی

*-به منظور اطلاع رسانی  از کلیه مراسمات (درگذشت  و هفته  و چهلم و سالگرد) از طریق فرم ارتباط با ما و یا ایمیل Info@shehni.ir  با ما در ارتباط باشید.

نظرات

وردپرس: 1
  • comment-avatar
    ایرج حیدری 7 سال گذشته

    آقای مهندس جواد حاجتی در گذشت مادر مهربانتان را از صمیم قلب تسلیت عرض میکنم و بهترین آرزو ها را برای شما وخانوادهیتان از خداوند بزرگ خواستارم از طرف
    ایرج حیدری گندایی

دیسکاس: 0