صفحه اصلیشهنی

پرفسورکرم زاده در واحد دانشگاهی مسجدسلیمان

به دعوت دانشگاه  آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان ، پرفسور امیدعلی کرم زاده استاد گروه ریاضی دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور در سالن اجتماعات این واحد دان

کلیپ همایش بختیاری به میزبانی شهنی
عید سعید غدیر خم مبارک باد
دوازدهم بهمن، سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی گرامی باد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به دعوت دانشگاه  آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان ، پرفسور امیدعلی کرم زاده استاد گروه ریاضی دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی پیرامون موضوع پژوهش به ایراد سخنرانی علمی پرداخت.

.

.

در این مراسم که باحضور جمع کثیری از مدرسان و دانشجویان واحد دانشگاهی مسجدسلیمان و همچنین رییس و معاونین این واحد دانشگاهی برگزار شد پس از ارایه عملکرد فعالیت پژوهشی واحد دانشگاهی مسجدسلیمان توسط حسین محمد پور معاون پژوهشی این دانشگاه و خیرمقدم رسمی توسط مسعود شهبازی رییس این واحد دانشگاهی ، پرفسور امیدعلی کرم زاده چهره ماندگار ریاضی کشور با حضور در جایگاه سخنران پیرامون هفته پژوهش و جایگاه پژوهش در ایران سخنرانی نمود.

دکتر کرم زاده درقسمتی از این سخنرانی گفت: برای انجام تحقیق علمی حتما” نباید فرد محقق دارای ضریب هوشی بالا باشد یا اینکه از نمرات بالایی در دروس دانشگاهی بهرمند باشد ، بلکه شرط اصلی انجام تحقق و پژوهش عبارتند از : عشق ، دقت ، حوصله ، استمرار و علاقه.

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در ادامه چنین گفت: زمانی ایران بعنوان ابر قدرت علمی جهان بود و دانشمندان زیادی هم در این سرزمین وجود داشتند که هنوز از آثار بعضی ها در بهترین دانشگاههای جهان استفاده می کننند ، مهمترین مشکل ایران در خصوص علم و عقب ماندن از بعضی کشورهای به مراتب باسابقه کمتر از ایران در این بود که متأسفانه صاحبان علم در گذشته نتوانستند علم خود را به نسل بعد منتقل نمایند .

ایشان تصریح نمود: یحقیق و پژوهش دولتها را قدرتمند می کند و تحقیق زمانی ارزش دارد که رفاه جامعه را بالا ببرد ، نباید از تحقیقات برای رسیدن به اهداف سلطه گری در جهان استفاده شود .

لازم بذکر است در پایان به رسم یادبود از طرف واحد دانشگاهی مسجدسلیمان توسط شهردارو فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان که در جلسه سخنرانی علمی حاضر بودند لوح تقدیر و چند کتاب از انتشارات واحد مسجدسلیمان به پرفسور کرم زاده اهدا شد.

 

*-برای دیدن تصاویر این دیدار در اینجا کلیک کنید.

لینک مطلب از دانشگاه آزاد مسجد سلیمان

 

 

نظرات

وردپرس: 0
دیسکاس: 0