نشست شهنی – 29/1/1392 تصویر

صفحه اصلیشهنی

نشست شهنی – 29/1/1392 تصویر

سال 1392 سال برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا است.با توجه به تاثیر گذاری انتخابات شوراهای شهر بر روند رو به رشد ارائه خ

عید سعید غدیر خم مبارک باد
لاله های واژگون – محمد رضا شاه حسینی
به مناسبت 20 مهرماه – زادروز آ بهمن علا الدین
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سال 1392 سال برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا است.

با توجه به تاثیر گذاری انتخابات شوراهای شهر بر روند رو به رشد ارائه خدمت به شهروندان , شهنی مطابق با دوره های گذشته اقدام به برگزاری جلسات هماهنگی و هم اندیشی پیرامون راهیابی شایستگان , با شعار تربیت نیروی فعال در زمینه های سیاسی و فرعتگی و اجتماعی نموده است.

پس از جمع بندی نقطه نظرات افراد صاحب نظر  اعم از پیش کسوت و جوانان عرصه مذکور در روز پنجشنبه مورخه 29/1/1392 در حسینیه شیخ آباد بی بیان نشستی با حضور بیش از 300 نفر از فعالان این عرصه برگزار گردید.

محور اصلی نشست چگونگی اعلام حمایت شهنی (12 تیره) از 4 نفر از منتخبین است که بیشترین محبوبیت و پایگاه اجتماعی را در جامعه داشته باشند.
لینک به گالری تصاویر – نشست 29/1/1392-  تعداد تصویر 42 – جاضران در جلسه 

با توجه به ایام باقی مانده در خصوص ثبت نام و یا تایید صلاحیت کاندیداتورها مطالعات وسیعی توسط این فعالان در حال انجام است.

دغدغه اصلی احتمال رایزنی با سایر طوایف , ایلات و گروه های فعال سیاسی است تا بتوان شانس پیروزی بیشتری برای کاندیداتورهای شهنی فراهم نمود.

لازم به ذکر است هدف اصلی این حرکت ها اثبات این شعار است که خدمت به مردم ملاک اصلی انتخاب شهنی خواهد بود و قو گرایی و قبیله گرایی تحت هر شکل و عنوانی و نیز انحصار گرای در شرایطی که نظام جمهوری اسلامی دموکراسی کامل را به مردم ارزانی داشته است مورد تایید شهنی نخواهد بود.

شهنی حمایت همه جانبه از کسانی که همه توان خود را وقف خدمت به جامعه نموده اند اعلام میدارد.

بدیهی است در اعتلاف های انتخاباتی افرادی که با موارد فوق همخوانی بیشتری داشته باشند مد نظر خواهند بود.

باشد که شاهد موفقیت روز افزون کاندیداتورهای دلسوز و نیز رشد و شکوفایی سرزمینمان باشیم.

متن صورتجلسه تنظیمی که مطابق با سه دوره قبل انتخابات شوراها تنظیم و تحیریر و بازنویسی کردیده است به شرح زیر است :

 

 

پست های قدیمی‌تر

نظرات

وردپرس: 0
دیسکاس: 0