صفحه اصلیاطلاع رسانی مراسم وفات

درگذشت (مرحوم فیض الله قنبری)

بدینوسیله درگذشت (مرحوم فیض الله قنبری) را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خواستاریم.مصیبت وار

درگذشت (مرحومه بی بی زینب شاه حسینی)
چهلمین روز درگذشت مرحومه (استاد بهرام بهادری)
مراسم چهلمین روز درگذشت (مرحوم مهندس غفور احمدی بیرگانی)
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بدینوسیله درگذشت (مرحوم فیض الله قنبری) را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خواستاریم.

tasliat2

مصیبت وارده را به تیره قنبروند طایفه شهنی و خانوادهای قنبری و شهنی تسلیت عرض نموده و از خداوند شادی روح برای عزیز سفر کرده مسئلت میکنیم.

*-به جهت اطلاع رسانی:

ضمن تسلیت به خانواده و بازماندگان آن مـــرحوم به اطلاع میرساند مراسم تشییع و تدفین آن عزیز سفر کرده روز شنبه  مورخ ۱۳۹۲/10/7 در سرشوادان بی بیان برگزار می باشد.

سومین و هفتمین روز :

به همین مناسبت مجلس ترحیمی به آدرس :

مسجد سلیمان – مسجد امام رضا بی بیان 

از ساعت 9 الی 10:30 بر تربت پاکش واقع در سرشوادان بی بیان خواهیم بود و سپس از ساعت 10:30 الی 2 بعد از ظهر در خدمت جالسین محترم برای قرائت فاتحه و صرف نهار در مسجد امام رضا بی بیان خواهیم بود.

تشریف فرمایی شما سروران گرامی در این مراسم موجب شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

از طرف خانواده های : قنبری و پروین  و تیره قنبروند طایفه شهنی

ضمن عرض تسلیت – پایگاه اطلاع رسانی شهنی

*-به جهت اطلاع :

از کلیه عزیزان و سرورانی که مایل به اطلاع رسانی مراسمات وفات در بین فامیل و دوستان میباشند درخواست میکنیم برای اطلاع رسانی از طریق فرم ارتباط با ما اقدام به ارسال آگهی های وفات و چهلمین روز و سالگرد  نمایند و با ما در ارتباط باشند.

نظرات

وردپرس: 0
دیسکاس: 0