صفحه اصلیاطلاع رسانی مراسم وفات

درگذشت مرحومه پریناز پروین (ارزانی)

به جهت اطلاع رسانی: درگذشت مرحومه پریناز پروین (ارزانی)را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خ

مراسم چهلمین روز درگذشت (مرحومه بی بی بیگم جان قنبری بیرگانی)
چهلمین روز درگذشت مرحومه (زنده یاد دکتر نسترن پارسی)
چهلمین روز درگذشت مرحومه (بی بی گلبهار نجف پور)
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به جهت اطلاع رسانی:

درگذشت مرحومه پریناز پروین (ارزانی)را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده از خداوند منان خواستاریم.

tasliat2

مصیبت وارده را به تیره ارزانی وند طایفه شهنی و خانوادهای پروین و ارزانی و شهنی تسلیت عرض نموده و از خداوند شادی روح برای عزیز سفر کرده مسئلت میکنیم.

*-به جهت اطلاع رسانی:مراسم خاکسپاری فردا دوشنبه – ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ در مسجد سلیمان و آرامگاه ابدی تیره ارزانی وند طایفه شهنی برگزار میگردد.

*-مراسم سومین و هفتمین روز:

به همین مناسبت مجلس ختمی در روز سه شنبه 1394/3/19 از ساعت 9 صیح الی 10:30 بر تربت پاکش واقع در سرشوادان بی بیان و مزارگه فامیلی تیره ارزانی وند به سوگ مینشینیم و یاد و خاطرش را گرامی میداریم سپس از ساعت 10:30 الی 14 در مسجد امام رضا (ع ) بی بیان به جهت قرائت فاتحه و صرف نهار در خدمت جالیسین محترم خواهیم بود.

از طرف : خانواده های پروین – ارزانی – تیره ارزانی وند طایفه شهنی

ضمن عرض تسلیت : پایگاه اطلاع رسانی شهنی

*-به منظور اطلاع رسانی از کلیه مراسمات (درگذشت و هفته و چهلم و سالگرد) از طریق فرم ارتباط با ما و یا ایمیل Info@shehni.ir با ما در ارتباط باشید.

نظرات

وردپرس: 0
دیسکاس: 0